
Gudstjeneste 11:00
Trondheimsveien 50, Kjeller
Du er hjertelig velkommen til vår første formiddagsgudstjeneste med Søndagsskolen OKS Kidz. Denne er ideell for folk i alle aldre, uansett bakgrunn og tro.
Gudstjenesten består av lovsang og relevant undervisning fra Bibelen som gir deg verktøy du kan bruke i alle deler av livet. Vi ønsker at søndagene blir en positiv oppladning for deg for uken som kommer. Et sted du kan bygge vennskap for livet og høre hvor høyt du er elsket av Gud.
Det vil kun være mulig å benytte inngang G (skoleinngangen) for gudstjenesten i hovedsalen, og utgang på andre siden (hovedinngangen).
Bokhandelen vil være åpen før og etter gudstjenesten.
Registrering
På grunn av smittevernreglene er det registrering på våre arrangementer. Bruk knappen «Meld deg på her (gratis)» under for påmelding. Husk å melde på barna som du har med på gudstjenesten.
Egen påmelding for de som skal på søndagsskolen «Meld deg på Kidz her (gratis)». Barna sjekkes inn og hentes i amfiet/hagen.
Informasjon
- Dersom du har symptomer på luftveisinfeksjon eller er i karantene så kan du dessverre ikke delta i gudstjenesten.
- Påmelding er viktig for å kunne gi beskjed hvis noen blir syke i dagene etter gudstjenesten.
- Du kan være trygg på at vi følger smittevernregler, men vi trenger også hjelp av deg til holde avstand på 1 meter, og ta i bruk håndsprit.
- Det er plikt til å bruke munnbind om du ikke kan holde 1 meters avstand på vei inn og ut av gudstjenesten, så gjør gjerne det.
-
Ta med meldingen du har fått som bevis på at du er påmeldt.
Velkommen til en kirke for folk som deg.
Barn mellom 3-12 år
Velkommen til Søndagsskolen OKS Kidz.
På grunn av smittevernreglene må alle barn forhåndpåmeldes for å kunne delta. Bruk knappen «Meld deg på Kidz her (gratis)» under for påmelding.
Vi har laget et opplegg der vi overholder gjeldende smittevernregler, samtidig som barna skal få kose seg å ha det gøy, De vil bli godt tatt vare på av en helhjertet og dedikert medarbeiderstab.
Vi har sett behovet for å utvide tilbudet slik at flere barn har mulighet til å komme på Kidz og flere har mulighet til å gå på møtet i hovedsalen. Ved å holde to ulike arrangementer har vi nå mulighet til dette.
For å få plass til alle barna som vil på søndagsskolen gjennomfører vi to arrangementer samtidig kl. 11:00 med søndagsskolen i et lokale, plenumsalen, og gudstjeneste for voksne i et annet lokale, hovedsalen. Begge arrangementene blir med adskilte innganger, utganger og toaletter.
Alle barn sjekkes inn fra uteområdet utenfor Kaféen, altså amfiet/hagen. Der møter dere hyggelige medarbeidere som vil hjelpe til med å sjekke inn barna. De foreldrene som skal på gudstjenesten inne i hovedsalen får ikke følge barnet inn i plenumsalen, men må ta avskjed utenfor. Dersom en voksen trenger å følge barnet sitt, er det mulighet for det, men da kan ikke den voksne gå til gudstjeneste senere. Da må vedkommende bli på Kidz med barnet til arrangementet er ferdig.
Når barnet hentes på Kidz, må det benyttes samme inngang som ved innsjekking. Det er ikke mulighet for å gå inn i Kaféen etter møtet dessverre. Når barna hentes på Kidz må de ta med barna og gå rett til bilen eller bussen. På denne måten overholder vi smitteverntiltakene og er innenfor offentlig arrangement på 200 personer.
Påmeldingsinformasjon
- Barn meldes på som før i den aldersgruppen de tilhører på linken under.
- Skal barn være med voksne på gudstjenesten i hovedsalen, må de meldes på der som deltaker. Det vil ikke være anledning å gå mellom hovedsalen og plenumsalen.
- Medarbeidere hos Kidz skal meldes på for påmeldingstypen «Medarbeider» på linken under.
- Om foresatte skal følge barnet, så skal de melde seg på hos Kidz. Da må de være på Kidz og kan ikke gå inn på gudstjenesten i hovedsalen.
- Om barn vil til foresatte under møtetiden, så kan vi ringe til foresatte og de må hente barna og dessverre dra hjem. Foresatte som har vært i hovedsalen kan da ikke komme inn på Kidz. De har ikke lov til å gå tilbake til Kidz eller hovedsalen.
- Barna må hentes rett etter at gudstjenesten er slutt.
- Det er ikke mulig å benytte seg av Kaféen etter at barna er hentet. Alternativt kan du kjøpe noe i Kaféen før du henter barnet og ta med deg.
Håper å se deg!
Interpretation / Tolking
English interpretation is provided at our 11-service. Please contact our crew at the Connect-stand when you arrive at the church for more information.
We are so thankful that we are able to gather up to 200 people.
For important information regarding attendance at the services, and answers to other questions you may have please read on the link «Information about services in OKS».
Registration
Pre-registration (for free, of course) is still required to attend all OKS services. It is a simple and uncomplicated process, and each service/gathering will have its own registration link (see below).
Tolking til engelsk er tilgjengelig på denne gudstjenesten. Ta kontakt ved Connect-standen når du kommer for mer info.
STED
For veibeskrivelse i Google Maps, trykk på Google logoen i kartet.
HVORDAN REISE KOLLEKTIVT
Buss fra Oslo, Bussterminalen/Galleriet:
Buss 400 kjører motorveien E6 direkte til Olavsgaard. Gå av på stoppestedet Tandberg.
Buss 380 kjører Trondheimsveien over Gjelleråsen til Olavsgaard.
Bytt til buss 340 Skedsmokorset. Gå av på stoppestedet Tandberg.
OKS ligger ca 10 minutter gange fra Olavsgaard, retning Lillestrøm.
Buss fra Lillestrøm, Bussterminalen:
Buss 340 til Skedsmokorset. Gå av på stoppestedet Kjellerholen.
Tog:
Ta toget til Lillestrøm stasjon, og gå ut til venstre. Der ligger Lillestrøm Bussterminal, og ta buss videre til vårt lokale.
For mer informasjon: Kontakt Ruter eller ring: 177.