
Oppvarming til OKS Festival & BarneCamp
Trondheimsveien 50, Kjeller
I stedet for vanlige gudstjeneste i Romerikskirken denne søndagen, møtes vi til kick off, inspirasjon, bønn og litt praktisk informasjon for uken som kommer.
OKS Festival og BarneCamp begynner mandag 26. juni, og i disse dagene kommer vi i berøring med svært mange mennesker, både voksne og barn.
Uansett hvem du er og hva du kan bidra med, er du i alle fall velkommen til denne samlingen. Det blir lovsang, bønn og informasjon for kommende uke.
Det bli felles Kick off for alle i plenumsalen først, og deretter avdelingsvise samlinger.
I tillegg er du også hjertelig velkommen til å møte opp tidligere og bli med på rigging og klargjøring av området. Alle bidrag utgjør en forskjell!
Åpen kiosk.
Fra ca. kl 15 blir det servering av «riggepølser».
Åpent for alle, hjertelig velkommen!
STED
For veibeskrivelse i Google Maps, trykk på Google logoen i kartet.
HVORDAN REISE KOLLEKTIVT
Buss fra Oslo, Bussterminalen/Galleriet:
Buss 400 kjører motorveien E6 direkte til Olavsgaard. Gå av på stoppestedet Tandberg.
Buss 380 kjører Trondheimsveien over Gjelleråsen til Olavsgaard.
Bytt til buss 340 Skedsmokorset. Gå av på stoppestedet Tandberg.
OKS ligger ca 10 minutter gange fra Olavsgaard, retning Lillestrøm.
Buss fra Lillestrøm, Bussterminalen:
Buss 340 til Skedsmokorset. Gå av på stoppestedet Kjellerholen.
Tog:
Ta toget til Lillestrøm stasjon, og gå ut til venstre. Der ligger Lillestrøm Bussterminal, og ta buss videre til vårt lokale.
For mer informasjon: Kontakt Ruter eller ring: 177.